×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

Apartman Temizliği

Anasayfa • Apartman Temizliği

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

Apartman Temizliği Hizmetleri

Apartman Temizliği İşiniz Mi Var?

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

Apartman Temizliği

Apartman Temizliği Hizmetleri

Apartman temizliği denilince akla genel olarak merdiven temizliği gelmektedir. Fakat durum biraz farklıdır. Apartman temizliği çok daha genel bir temizlik hizmetidir. Apartman temizliği ile tüm merdivenlerin özel temizleyiciler ile silinmesi ve temizlenmesi hizmeti standart olarak verilmektedir. Buna ek olarak giriş kapısı temizliği, korkuluk temizliği, bahçe temizliği, apartman camlarının silinmesi gibi hizmetler de mevcuttur. Apartman temizliği hizmetini profesyonel olarak almayı tercih ettiğinizde tüm bu temizlik hizmetlerini elde edebilirsiniz. Özel sıvılar ve deterjanlar kullanılarak yapılan bu temizlik ile apartmanınızı her türlü mikrop ve kirden arındırabilirsiniz. Temizlik sonrasında dezenfekte işlemleri de yapılmaktadır. Salgınla mücadele kapsamında en çok dikkat edilmesi gereken erler apartman girişleri ve apartman asansörleridir. Apartman temizliği ile tüm bu alanların dezenfektesi de sağlanıyor.

Apartman Merdiven Temizliği

Merdivenlerin temizlenmesi apartman temizliği hizmetinin en önemli noktalarından birisidir. Apartmandaki tüm dairelerin merdivenleri kullandığı düşünüldüğünde merdivenlerin çok çabuk kirlenmesi muhtemeldir. Özellikle kış aylarında, yağışlı havalarda ıslak ve çamurlu ayakkabı ile içeri girilmesi, apartman girişinde ayakkabı temizliğini sağlayacak paspas bulunmaması gibi durumlar merdivenlerin kirlenmesine yol açar. Bunun önüne geçmek için sık sık temizlik yapılması gerekir. Merdivenlerin imkân var ise bol su ile yıkanması ve sonrasında özel temizlik sıvıları ile temizlenerek durulanması gerekir. Eğer buna imkân yoksa boş su ile silinmesi, sonrasında ise deterjanlı su ile temizlenmesi önem taşır. Tüm bunlar ise ancak profesyonel apartman temizlik hizmetleri ile mümkün olmaktadır.

Kapı Kolları ve Giriş Kapısı

Özellikle kapı kolları apartmanda en çok mikrop tutan yerlerdir. Gün içinde onlarca kişi kapı koluna dokunur. Özellikle giriş kapısında risk fazladır. Dışarıdan gelenler, kargolar, kuryeler ve akla gelebilecek birçok insan dış kapı koluna dokunur. Dış kapı, dışarıdan gelenlerin en çok temas ettiği yerdir. Profesyonel apartman temizliği hizmeti ile bu alanların da özel temizliği sağlanıyor. Dezenfektanlar ile yapılan virüs arındırma işleminin ardından cam bölümü özel cam sıvıları ile siliniyor. Metal kısımlar ise yine metal yüzeye zarar vermeyen, yüzeyin daha parlak olmasını sağlayan özel sıvılar ile temizlenmektedir.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.