×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

Dış Cephe Temizliği

Anasayfa • Dış Cephe Temizliği

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

Dış Cephe Temizliği Hizmetleri

Dış Cephe Temizliği İşiniz Mi Var?

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği Yaptırmak

Yapılan dış cephe temizliği sayesinde binalar çok daha güzel bir görünüme kavuşabilmektedir. Profesyonel hizmetleri tercih ettiğiniz taktirde temizliğin etkisi daha uzun süreli olabilmektedir. Genel olarak dış cephe temizliği özel vinçler ve ekipmanlar ile yapılmaktadır. Bu yüzden işinde uzman ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Bu anlamda eğitim almış ve yüksekte çalışma belgesi olan personeller ile hizmet veren profesyonel ekipler, sorunsuz dış cephe temizliği için önemlidir. Profesyonel tercihler yaptığınız taktirde hem kaliteli bir temizlik hizmeti alabilirsiniz hem de temizlik esnasında yaşanabilecek aksaklıkların önüne geçersiniz. Buna ek olarak temizliğin kalıcılık süresini de artırabilirsiniz. 

Plaza Cam Temizliği

Özellikle komple cam olan plazalarda temizlik oldukça önemlidir. Camın çabuk kir tutması ve en ufak yağmurda bile damla izlerinin oluşması ciddi bir sorundur. Bu sorunu aşmak için çeşitli metotlar bulunuyor. Profesyonel hizmet aldığınız taktirde bu metotlardan faydalanabilirsiniz. Öncelikle seçilen temizlik malzemeleri önem taşımaktadır. Kullanılan temizlik maddeleri ile kalıcı temizlik yapılabilir. Ayrıca su tutmayan yüzeyler oluşturan özel temizlik maddeleri de kullanılmaktadır. Bunlar ise dış cephe temizliği için oldukça önemli ürünlerdir. Temizlik bittikten sonra uzun bir süre yağmur izi oluşmaması adına bu ürünler tercih edilmektedir. Vinç veya asansör iskele şeklinde verilen bu hizmet profesyonel ekipler tercih edildiğinde çok hızlı şekilde tamamlanmaktadır. Bu yüzden iskele kurmaya gerek kalmadan, rahat bir dış cephe temizliği için mutlaka profesyonel hizmet almak gerekiyor.

Basınçlı Su ile Temizlik

Cam yüzeylerde temizlik işlemi yapılırken basınçlı su ve özel temizlik malzemeleri kullanılır. Duvar gibi dış cephenin temizliği yapılırken ise duvara zarar vermeyen ürünler tercih edilir. Duvar boyasını kaldırmayan aksine duvarı besleyen özel sıvılar mevcuttur. Bunlar ile yüzeyde yer alan toz ve kir yok edilir. Sonrasında ise özel parlatıcılar ile binanın yeni boyanmış gibi gözükmesi sağlanır. Metal plaka veya farklı iskelet türlerine sahip binalarda dış cephe temizliği yapılırken ise yine yüzeye zarar vermeyecek özel ekipmanlar seçilir. Profesyonel ekipler titiz bir çalışma ile binanın yüzeyinde kalıcı bir temizlik işlemi gerçekleştirir.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.