×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

Ev Temizliği

Anasayfa • Ev Temizliği

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

Ev Temizliği Hizmetleri

Ev Temizliği İşiniz Mi Var?

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

Ev Temizliği

Ev temizliği hizmeti, oldukça yaygınlaşan bir sektör haline gelmiştir. Temizlik şirketleri evinize uygun bir ekip göndermekte ve kriterlerinize göre seçmektedir. Tam gün temizlik anlayışını uygulayacak sektörlerle iletişime geçmeli ve güvence sağlanmalıdır. Firmalar sizlere söylediği süre içerisinde işi teslim etmelidirler ve hijyenik ortam sağlamalıdırlar. Salon, oturma odası, mutfak vs. bu hizmeti karşılamaktadır. İstediğiniz kriterlere uygun bir ekip talep edebilir ve deneyimli elemanlar isteyebilirsiniz. Evinizin ne kadar büyük olduğuna göre hizmet şartları değişmektedir. Memnun kaldığınız ekiple çalışmaya devam edebilirsiniz dilerseniz de farklı ekip talep etme hakkınız da bulunmaktadır. Evinizin dağınıklığının geride bırakılması ve yerini hijyenik ortamın almasını istiyorsunuz bunun aksi olursa firma ile iletişime geçilmelidir.

Temizlik şirketleri, sizlerin her talebini yerine getirmelidir ve sizlere garanti sunmalıdırlar. Tam gün temizlik aslında sizlerin bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yeterlidir. Ev temizliği hizmeti, içinde dahil olduğu alanları bulunmaktadır bu da firmadan firmaya değişiklik sağlamaktadır. Kapsamlı bir temizlik listesi ile çalışılmalı ve her ev alanına göre değişiklikler gösterilmelidir. Firmalar arasında değişiklikler olmaktadır personel değişikliği veya sözleşme değişikliği bunlarla ilgili bilgi alınmalıdır. Ev temizliğine gelen personeller ayakkabılarına poşet geçirmeli ve kendi iş kıyafetlerini giymelidirler. Özel talepleriniz varsa bunlar not alınmalı ve uygulanmalıdır evinizde dikkat edilmesi bazı nemli noktalar olabilir bunlar hijyenik şekilde yapılmalıdır. Malzemeler de zararlı maddeler bulunmamalıdır.

Tam gün temizlik, sizlerin sağlığı ve rahatlığı için nemli bir husustur, dağınık alanın geride bırakılması ve yerini hijyenik alana bırakılması sizlerin zamanı için de önemlidir.  Ev temizliği hizmeti şu zaman da oldukça büyük bir öneme sahiptir güvenilir kişilerle çalışmak ve işi ehli kişiler bulmak oldukça zordur bu sebepten dolayıdır ki firmaları iyi araştırmak gerekmektedir. Temizlik şirketleri, kendi ürünlerini temin etmeli ve kontrollerden geçmelidir. Size talep edilen süre içerisinde işi sizlere teslim etmeli ve memnun kalmadığınız taktir de firmaya bunu iletmelisiniz. Size gönderilen personeller hakkın da bilgi sahibi olabilir ve bunu talep etme hakkına sahip olabilirsiniz. Gerektiği taktir de güvenlik formu da imzalayabilirsiniz.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.