×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

Evden Eve Taşımacılık

Anasayfa • Evden Eve Taşımacılık

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Taşımacılık İşiniz Mi Var?

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

Evden Eve Taşımacılık

Günümüzde ev taşıma işinin her aşama ve detayı, nakliye firmalarının hizmet kapsamında. Bir süre öncesine kadar aylar öncesinden telaşı başlayan, her eşya için ayrı ambalaj malzemesi ve paketleme yapılmasını gerektiren taşınma işi, zorlu bir süreci kapsamaktaydı. Ancak şimdilerde, ev taşıma için sadece güvenilir bir nakliye firmasıyla anlaşmak yeterli oluyor. Evden eve nakliyat işinde expertizden montaj ve demontaja, paketlemeden taşımaya kadar tüm sorumluluk firmaya ait olduğundan, kurumsal firma seçimi de önem taşıyor. Artan talebe göre sektörde hizmet veren firma sayısı fazla olsa da, nakliye işini yasal prosedürlere uygun şekilde yüksek sorumluluk bilinciyle yapan firma sayısı hayli azdır. Eşya güvenliği ve müşteri memnuniyetine değer veren firmalar, kurumsal nakliyat işini sorunsuz yerine getirir. Sektörde yaşanan teknolojik gelişme ve yeniliklere göre periyodik olarak eğitimden geçirilen personel, en son teknik ekipmanlarla evden eve taşımacılık işini verilen sürede sorunsuz olarak tamamlar.

 

Kaliteli evden eve nakliyat için hizmetler zincirinin ilk halkasını expertiz aşaması oluşturur. Bu aşamada evde inceleme yapılır. Evdeki eşyaların yoğunluğu ve cinsi belirlenir. Yapılan belirlemelere göre profesyonel nakliyat için hangi ambalaj malzemesinden ne kadar gerekli olduğu belirlenir. Demontajı yapılacak eşyalar belirlenir. Evin kaçıncı katta olduğu, asansörlü taşımacılık sisteminin kullanılıp kullanılamayacağı, ne büyüklükte bir araç gerektiği ve aracın evin ne kadar yakınına girebileceği gibi belirlemeler yapıldıktan sonra fiyat belirlenir. Müşteriyle anlaşma sağlanması durumunda expertiz ekibi diğer aşamalarda görevli personele yerini bırakır. Yapılan belirlemeler neticesinde hazırlıklı gelen ambalajlama ekibi her eşyayı cinsine göre paketler. Firma bünyesindeki marangozlar, demontaj işlemlerini yapar. Özenle yapılan paketleme işlemi bitirildikten sonra eşyalar uygun teknikle araca taşınır ve düzenle yerleştirilir. Yeni adresine doğru yola çıkan eşyalar, verilen sürede sorunsuz taşınarak kaliteli nakliyat hizmeti sonlandırılır.

 

Evden eve nakliyat işinde kaliteli firmayla çalışmanın en önemli avantajı, sürecin her aşamasının işinde uzman personeller tarafından yerine getirilmesidir. Expertiz, paketleme, demontaj ve montaj, araca yükleme, taşıma ve taşıma sonrası son kontroller olmak üzere her bir hizmet ayrı ayrı alanında uzman personeller tarafından yerine getirilir. Son model ve bakımlı araçlarla uzun yol tecrübesi ve gereken belgelere sahip sürücü personel, kurumsal taşımacılık da ayrı bir avantaj. En önemlisi de, özellikle uzun yol taşımacılığında eşyaların herhangi bir nedenden dolayı zarar görme riskine karşı sigortalı taşımacılık yapılmasıdır. Hizmet başlangıcında taraflar arasında imzalanan sigorta sözleşmesiyle karşılıklı haklar güvence altına alınıyor ve olası mağduriyetlerin önüne geçilmiş oluyor. Teknoloji devrinin birçok alanda sağladığı kolaylıklar, en çok da nakliye alanında kendini hissettiriyor. Kaliteli bir firmanın uygun fiyat politikasıyla gerçekleştirdiği ekonomik nakliyat hizmeti, günümüz teknolojisinin taşınma konusunda en büyük artısıdır.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.