×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

Fare İlaçlama

Anasayfa • Fare İlaçlama

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

Fare İlaçlama Hizmetleri

Fare İlaçlama İşiniz Mi Var?

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

Fare İlaçlama

Fare İlaçlama Firmaları

Özellikle lağım gibi yerlerden gelen fareler sağlık açısından tehlike saçmaktadır. Bu tür hayvanların ortadan kaldırılması önem taşımaktadır. Fırın, pastane, market, bakkal gibi farklı mekanlarda bu tarz hayvanların bulunması ciddi sorunlara yol açar. Bu gibi ortamlarda sürekli olarak gıda üretimi ve satışı yapıldığı için sağlıksız bir ortam oluşması kaçınılmazdır. Aynı zamanda denetim gibi durumlarda da işletmenin kapatılmasına kadar varan cezalar alınabilir. Bu tarz sorunlar yaşamamak adına mutlaka fare ilaçlama hizmeti almak gerekiyor. Eski metotlar ile zaman kaybetmek yerine profesyonel hizmet alarak siz de dakikalar içinde ilaçlama işleminin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise istenmeyen haşeratlardan kurtulmanız dakikalar içinde tamamlanacaktır.

Fare İlaçlama Yöntemleri

Eski yöntemlerde yapışkan gibi metotlar yer almaktadır. Bunlar hem yavaş hem de çok fazla etkili olmayan yöntemlerdir. Bunların yerine özel ve hayvanın ilgisini çekici metotlar geliştirilmiştir. Bu yeni tuzaklar sayesinde fareler tuzağa hızlı bir şekilde gelmekte ve yakalanarak ortamdan uzaklaştırılmaktadır. Fare ilaçlama yöntemlerinden ilki istasyon tipidir. İstasyon olarak adlandırılan üstü kapalı yandan girişi olan bu ilaçlama yönteminde farenin ilgisini çekecek çeşitli yiyecekler istasyona koyulur. Sonrasında ise farenin bu istasyona gelerek yakalanması sağlanır. Koyulan tahıl ve yem dış şartlardan korunur. Bu sayede uzun vadeli bir tuzak olduğu söylenebilir. Fare olmasa bile uygulama yapılarak güvenlik sağlanabilir. Buna ek olarak daha küçük olan ve istasyonu bulunmayan zehirli yemler, pasta zehirler yer almaktadır. Bunlar da hızlı ve profesyonel ilaçlama yöntemleri arasında yer almaktadır.

Fare İlaçlama Aşamaları

İlaçlama yapılırken öncelikle konum tespiti yapılır. Farelerin gelebileceği ve geçebileceği güzergâh tespit edilir. Bu tespitin ardından fare ilaçlama işlemlerine geçilir. Özenli bir şekilde belirlenmiş noktalara özel yemler ve istasyonlar kurulur. Sonrasında ise farelerin bu tuzaklara gelmesi beklenir. Genel olarak bu ilaçlama yönteminde etki %100’e ulaşabilmektedir. İlaçlamada önemli olan kısım tüm farelerin hedef alınmasıdır. Gizlenen ve kapalı alanda bulunan tüm farelerin ortadan kaldırılması için profesyonel bir tasarım yapılmalıdır. Bu yüzden mutlaka profesyonel ilaçlama hizmeti almak gerekiyor. Ancak bu şekilde tüm farelerden kurtulmak mümkün olacaktır.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.