×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

Gündelik Temizlik

Anasayfa • Gündelik Temizlik

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

Gündelik Temizlik Hizmetleri

Gündelik Temizlik İşiniz Mi Var?

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

Gündelik Temizlik

Gündelik Temizlik Hizmeti, detaylı temizliğe ihtiyaç duymadığınız zamanlar da etrafta görünen dağınıklığın temizlenmesi ile büyük fark oluşturulmasıdır. Günlük ev temizliği büyük rağbet görmektedir ve yarım günde yapılan temizlikle bütün ihtiyaçlarınızın karşılanmasıdır. Temizlik personelleri sizlerin stresini azaltmak için büyük titizlikle çalışırlar ve kısa sürede işi sizlere telim ederler. Temizlik şirketleriyle iletişime geçtiğiniz de sizlere personel göndermektedir ayrıca elemanlar tecrübeli ve deneyimlidirler. Temizlik görevlileri ev veya ofis ortamında ki alanları temizleyip sizlere hijyenik ortam sunmaktadır. Temizlik sektörü gittikçe değer görmeye başlamıştır sadece sektör de değil temizlik ürünleri de gelişmektedir. Bulunduğunuz ortamı ferah, temiz hale getirmek isteriz bu yüzden temizlik görevlilerine güveniriz. Bu nokta önemli her firmanın çalışma şekli farklıdır bu yüzden bilgi alıp iletişime geçilmelidir.

Temizlik personelleri, sizlerin ne isteği ne gibi beklentiler beklediğinizi bilerek hareket etmektedir. Kullanılan malzemeler hijyenik olmalı ve zararlı maddeler kullanılmamalıdır, sağlığınızı etkileyecek ürünlerden kaçınılmalıdır. Gündelik temizlik şirketlerinin, kendilerine ait elamanları bulunmaktadır sizler talep ettiğiniz temizliğe göre gönderilmektedir. Temizlik şirketleri son derece titiz çalışıp gün içinde işi bitirmektedir. Bazı firmalar kendi temizlik ürünlerini temin etmektedir ve elemanlarının ise adli siciller kontrol edilmektedir. Yalnız bu her firma için geçeli değildir, isterseniz ilan verebilir veya firmalarla anlaşabilirsiniz. Gündelik temizlikte çok detaya girilmese bile ortamınız temizlenmektedir. Bulunduğunuz otama göre temizlik süresi değişebilmektedir ne kadar büyüklükte olduğu veya ortalığın haline göre belirlenmektedir.

Temizlik personelleri, sizlerin talepleriniz doğrultusuna göre çalışmaktadırlar. Gündelik temizlik şirketlerinden kaç tane eleman isteğinize göre planlama yapılmaktadır. Temizlik şirketleriyle iletişime geçtiğiniz an sizlere her konuda yardımcı olmak ve sizleri anlayışla karşılamaktadırlar. Kullanılan ürünleri sorma hakkına sahip olduğunuz kadar elamanlar hakkında da güven sahibi olabilirsiniz. Vaktin de ortamlar temizlenmeli ve arındırılmalıdır, herhangi bir sorunla karşılanma durumunda iletişime geçmelisiniz. Temizlik şirketleri gün geçtikçe artmakla birlikte elaman sayısı da artmaktadır, bu sektörde uzun süredir bulunan kişilerle iletişime geçmeniz sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır. Kısa sürede bulunduğunuz ortamı hijyenik alana çevrilmesi için bir planlama yaptırabilirsiniz.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.