×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

İnşaat Temizliği

Anasayfa • İnşaat Temizliği

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

İnşaat Temizliği Hizmetleri

İnşaat Temizliği İşiniz Mi Var?

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

İnşaat Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik ile kaba inşaat işlerinden kalan kalıntılar yok edilebilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta profesyonel bir ekip tercih etmek olacaktır. Eğer bu konuda uzman bir ekiple çalışırsanız temizlik hem hızlı hem de sağlıklı şekilde tamamlanacaktır. Genel olarak yeni bitmiş inşaatlarda yaşanan en büyük sorun toz kalkmasıdır. Özellikle yeni binaya taşınan insanlarda evin çok çabuk kirlendiği ve eşyaların sürekli toz tuttuğu söylenebilmektedir. Bunun temel sebebi inşaat bittikten sonra yapılan temizliğin düzgün olmamasıdır. Eğer detaylı bir temizlik yapılırsa bu gibi durumlar yaşanmaz. İnşaat bittiğinde evin içi ne kadar temizlense de doğru sıvılar ve cihazlar kullanılmaz ise duvarlarda tozlar kalabilir. Bunu engellemek için profesyonel destek almak gerekiyor.

Detaylı Kaba İnşaat Temizliği

Tüm odaların tavan ve duvarlarında detaylı bir temizlik şarttır. Bu temizlik sayesinde inşaat sonrası temizlik tam anlamıyla tamamlanmış olacaktır. Eğer Tabana ek olarak tüm duvarlar, kapı aralıkları, tuvalet ve banyo, zemin döşemenin taş veya beton olduğu yerlerde taş aralıkları gibi noktalar detaylıca temizlenmelidir. Bunlar yapılmadığında taşınan kişilerden genel olarak evin çok hızlı kirlendiğine dair şikayetler alınabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması için mutlaka profesyonel hizmet alınması gerekir. Özel sıvılar ve bezler yardımıyla yapılan bu temizlikte inşaat sonrası kalan tüm kalıntılar kalıcı olarak yok edilmektedir.

Alçı ve Boya İzleri Yok Ediliyor

İnşaat devam ederken dökülen boyalar, alçılar, sıvalar ve akla gelebilecek her türlü inşaat malzemesi iş bitiminde temizlenmelidir. Gerektiğinde bu maddeler kazınarak temizlenmelidir. Döşemeye zarar verilmeden yapılması için özel aletler ve özel temizleyiciler kullanılmalıdır. Ancak bu şekilde başarılı bir temizlik işlemi gerçekleşecektir. Eğer inşaat sonrası temizlik hizmeti alınmak isteniyorsa mutlaka bu detaylara özen verilmesine dikkat etmelisiniz. Ancak bu yolla başarılı sonuç alabilirsiniz. Yapılan temizlikte kullanılan temizlik malzemesi de önemlidir. Temizlik maddesinin parkeye, dolap kapaklarına ve kapılara zarar vermemesi gerekir. Ayrıca duvar boyasına da etki etmemesi önem taşıyor. Eğer duvar boyasını çıkarırsa bu durumda hoş bir görüntü oluşmayacaktır. Siz de bu tarz sorunlar yaşamak istemiyorsanız mutlaka profesyonel temizlik hizmeti almalısınız.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.