×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

Koltuk Yıkama

Anasayfa • Koltuk Yıkama

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

Koltuk Yıkama Hizmetleri

Koltuk Yıkama İşiniz Mi Var?

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama hizmeti alındığı taktirde koltukların yüzeyleri ilk gün ki temizliğine kavuşabilir. Özel makineler ve sıvılar ile yapılan bu temizlikte amaç koltuğun üzerinde oluşan kir katmanının yok edilmesidir. Yapılan özenli işlemler sonucunda koltuğun üzerinde renginin gözükmesini engelleyen tüm kirler ortadan kaldırılmaktadır. Koltuk yıkama işlemi evde de yapılabilmektedir. Genel olarak elektrikli süpürge ve çeşitli sıvı deterjanlar ile yapılabilen bu temizlik ile yeterli hijyen elde edilemeyebilir. Bunun yerine mutlaka profesyonel yıkama hizmeti alınması gerekiyor. Profesyonel hizmet ile koltuk için özel makineler kullanılır. Çekiş gücü yüksek özel sulu süpürgeler ile temizlik yapılır. Dökülen özel solüsyonlar ise kirin çok daha rahat çıkmasına imkân tanır.

Detaylı Koltuk Temizliği

Detaylı koltuk yıkama hizmeti alındığı taktirde koltuğun birçok özel noktasına ulaşılabilmektedir. İnsanlar koltuk temizliği yaparken genel olarak gözle görünen noktalara odaklanır. Profesyonel koltuk temizliğinde ise durum daha farklıdır. Koltuğun gözle görülmeyen yerlerine de ulaşarak tüm virüs ve bakteriler yok edilmektedir. Özellikle koltuğun kol dayama bölümünde ve bu bölümle koltuk arasında kalan noktalarda yüksek oranda mikrop yuvalanmaktadır. Bunun sebebi ise temizlik yapılırken bu noktalara ulaşılamamasıdır. Profesyonel koltuk temizliğinde ise tüm bu noktalara ulaşılıyor. Tam anlamıyla kapsamlı bir temizlik yapılıyor. Hem koltuğun rengi açılıyor hem de tüm kirler ortadan kalkıyor. Ayrıca koltuk yüzeyinde yuvalanan mikroplar da anti bakteriyel ürünler ile yok edilmektedir.

Anti Bakteriyel Solüsyonlar ile Dezenfekte

Yıkama işleminde profesyonellik önemlidir. Yapılan işlemlerde öncelikle koltuk kuru süpürge ile temizlenmektedir. Bu aşamada tüm toz yok ediliyor. Sonraki aşamada ise sade ıslak çekim yapılıyor. Koltuğun yüzeyindeki tozların bir kısmı da bu şekilde ortadan kalkıyor. Son olarak özel koltuk yıkama sıvıları ile yapılan temizlik aşamasına geçilmektedir. Bu aşamada koltuğun üzerine sürülen sıvılar öncelikle içine işliyor. Sonrasında ise kiri özel formülü sayesinde en dipten başlamak üzere yukarı doğru çıkarıyor. Bu sıvılar sayesinde gözle görülmeyen yerlerde bulunan kirler bile yok ediliyor. Sonrasında ise ıslak süpürgeler yardımıyla tüm kir koltuk yüzeyinden alınıyor. Özel dezenfektanlar ile virüsler de yok ediliyor. Bu şekilde koltuk son halini almaktadır.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.