×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

Şehirlerarası Nakliyat

Anasayfa • Şehirlerarası Nakliyat

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri

Şehirlerarası Nakliyat İşiniz Mi Var?

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat işinde kilit nokta, firma kalitesidir. Yeniçağ teknolojisinde nakliyat işinde yüzde yüzlük bir gelişme yaşandı. Eskiden günler hatta aylar süren taşınma işi, şimdilerde bir iki gün içinde tamamlanıyor. Ancak şehirlerarası sorunsuz nakliyat hizmeti, firma kalitesiyle doğru orantılıdır. Her yeniliğe göre malzeme ve ekipman stoğunu güncelleyen, personeline yeniliklerle ilgili gerekli eğitimleri veren kurumsal firmalar, profesyonel şehirlerarası nakliyat işinde müşterilerin en pratik çözüm ortağı oluyor. Yılların tecrübesini teknolojik gelişmelerle harmanlayan kurumsal nakliyat firması, ihtiyaçlara göre en doğru hizmeti vererek taşınma konusunda daha önce yaşanmamış bir deneyim yaşatıyor. Taşınacak ev kaçıncı katta olursa olsun, asansörlü taşımacılık sayesinde nakliye hizmeti kısa sürede bitiriliyor.

Şehirlerarası nakliyat hizmetinde asansörlü taşımacılığın eşya güvenliği ve zaman tasarrufu açısından önemi büyük. Binaların en yüksek katındaki dairelerde bile, asansörlü nakliyat hizmeti kullanılabiliyor. Normalde eşyalar fiziki güç kullanılarak indirilirken, merdivenlerde sağa sola çarparak zarar görme riski vardı. Üstelik oldukça ağır eşyaları taşımak personeli fazlasıyla yoruyordu ve bu da iş motivasyonunu düşürüyordu. Asansörlü nakliyat bu tip sıkıntıları ortadan kaldırıyor. Taşıma işi hem daha çabuk hem de sorunsuz şekilde yapılabiliyor. Şehirlerarası kurumsal nakliyat için her aşama önem taşıyor. Birbirini takip eden hizmetler zinciri şeklindeki inceleme, paketleme, araca yükleme, taşıma ve araçtan indirme aşamalarının hepsi ayrı titizlikle yapılıyor. En önemlisi, eski adresinden alınıp yeni adresine teslim edilmek üzere uzun bir yolculuğa çıkarılan eşyalar, geniş araç filosu içerisinden en uygun olanla taşınıyor.

Şehirlerarası nakliyat hizmeti alacak olanların hep içinde bir endişe vardır. Acaba evden eve nakliyat sırasında eşyalarım zarar görür mü? Diye. Taşıma işinin her aşamasıyla firmaların sorumluluğuna girmesi, yasal standartlara göre hizmet veren firmaların eşya güvenliğinin sağlanması için birtakım düzenlemeler yapmasına da vesile olmuştur. Sigortalı şehirlerarası nakliyat, taşınacak olanlar için kurumsal firmayla çalışmanın en büyük avantajı. Her detayıyla işinde uzman bir firmanın yüksek standartlardaki hizmet kalitesine ek bir de sigortalı taşımacılık hizmeti, kolay ve sıkıntısız taşınma keyfini ikiye katlamaktadır. Üstelik taşıma işi için uygulanan fiyat politikası düşünüldüğünde, verilen hizmet kalitesine göre fazlasıyla uygun fiyatlarla taşınma avantajı, beklentilerin de üstünde bir nakliyat deneyimi yaşatır.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.