×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

Villa Temizliği

Anasayfa • Villa Temizliği

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

Villa Temizliği Hizmetleri

Villa Temizliği İşiniz Mi Var?

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

Villa Temizliği

Villa Temizliği Hizmeti

Villalarda yapılacak temizlik sıradan dairelerden daha farklıdır. Villaların alanları geniş olduğu için yapılacak temizliğin kapsamı da genişlemektedir. Yapılacak temizlik adımlarında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Özellikle temizlenmesi gereken bazı bölümler mevcuttur. Tüm bunlara dikkat edilerek yapılan temizlik daha kalıcı olacaktır. Profesyonel villa temizliği ile tüm bu alanların temizlenmesi mümkündür. Bahçe, odalar, kış bahçesi, çatı katı, çatı arası gibi farklı birçok alan bu profesyonel hizmet sayesinde hijyenik hale getirilebilir. Yapılacak olan özel metotlar ile temizliğe farklı bir boyut kazandırmak mümkündür. Ayrıca özel dezenfekte işlemleri ile villanın tamamı güvenli ve virüsten arındırılmış bir hale getirilebilir.

Bahçe Temizliği

Villa temizliği yapılırken özen gösterilmesi gereken yerlerden birisi de bahçedir. Bahçe katında ve bahçede yapılacak detaylı temizlik ile bu alanların daha hijyenik hale gelmesi sağlanabilir. Havuz olması durumunda havuz temizliği de yapılmamaktadır. Profesyonel villa temizliği kapsamında havuz, bahçe çitleri, bahçe içinde yer alan kamelya ve oturaklar gibi alanlarda temizlik hizmeti sunulmaktadır. Bu alanlarda özel temizlik maddeleri ile özenli bir çalışma yürütülüyor. Sonucunda ise tam anlamıyla temiz, virüs ve bakteri barındırmayan, güvenli bahçeye sahip olmanız sağlanıyor. Siz de bu avantajları elde etmek için profesyonel hizmetler alabilirsiniz. Villa temizliği alanında uzman ekipler ile çalışarak daha hızlı ve etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Çatı ve Kış Bahçesi Temizliği

Çatılarda yapılan temizlik de önemlidir. Özellikle villada yer alan çatı araları çok fazla toz toplayabilmektedir. Burada yer alan, az kullanılan eşyalar da bu tozdan etkilenir. Zamanla zarar görebilirler. Ayrıca çatı katındaki toz tüm eve yayılabilir. Buraya girilmesi gerektiği durumlarda giren kişi tüm tozu eve taşıyabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması adına mutlaka profesyonel villa temizliği hizmeti alınması gerekir. Bu yolla çatının hijyenik olması sağlanabilir. Ayrıca kış bahçesi olan villalarda kış bahçesinin de düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Buradaki camların temizlenmesi ve ortamda yer alan masa, sandalye, şömine, sehpa gibi materyallerin de detaylıca silinmesi gerekir. Ancak bu şekilde tam anlamıyla villa temizliği sağlanabilecektir.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.