×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

Dekorasyon

Anasayfa • Dekorasyon

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

Popüler Dekorasyon Aramaları

En Çok Aranan Dekorasyon Sayfaları

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

Dekorasyon Hizmetleri

Dekorasyon İşiniz Mi Var?

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

Dekorasyon

Mimari ve Dekorasyon Hizmetleri

Dekorasyon son yılların en önemli konularından birisidir. Ev dekorasyonundan mağaza dekorasyonuna, kafe ve restoranlardan iş yerlerine hatta cadde ve sokakların dekorasyonuna kadar çok çeşitli alt dallara sahiptir. Dekorasyon hizmetleri çok geniş kapsamlı hizmetleridir. Birçok alt dalı ayrı uzmanlık gerektirmektedir. Metal dekorasyonları, ahşap dekorasyonları, mobilya dekorasyon hizmetleri farklı uzmanlık alanlarıdır. Tadilat dekorasyon hizmetleri olarak verilen hizmetlerin son zamanlarda mekanların baştan yenilenmesini içeren hizmetleri kapsamaktadır. Mağaza, restoran ya da kafelerin komple dekorasyonları bu yöntemlerle yapılmaktadır. Çünkü profesyonel dekorasyon elemanları tarafından planlanan ve uygulanan dekorasyon işlemleri başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Ev Dekorasyon Hizmetleri

Ev dekorasyon hizmetleri son yıllarda en çok başvurulan dekorasyon hizmetleri arasındadır. Birçok kişi evlerinin en iyi şekilde dekore edilmesi için profesyonellerden yardım istemektedir. Mutfak dolabı tasarım ve imalatı, Banyo dolabı tasarım ve imalatı, yatak odası tasarım ve imalatı, salon ve oturma odası tasarım ve imalatı ile çocuk ve genç odası tasarım ve imalatı ev dekorasyonunun en önemli konularıdır. Genellikle mobilyaların tasarımı olarak değerlendirilen ev dekorasyonunda ev boyama, zemin kaplama, duvar kaplama, fayans döşeme gibi hizmetlerde yer almaktadır. Dekorasyon inşaat hizmetleri olarak geçen fayans döşeme, zemin kaplama, kartonpiyer bölme gibi hizmetler mimari dekorasyonun en önemli bileşenleridir. Mimarlık dekorasyon hizmetleri için en uygun çözümleri Bunu Kim Yapar? üzerinden bulacaksınız. Firmalardan teklif isteyerek işinizi en iyi yapacak firmayı kolayca bulacaksınız.

Yapı Dekorasyon Firmaları

Yapı dekorasyon hizmetleri ise bir tesis ya da yapının dekorasyonunu komple ele alan hizmetlerdir. Dış cephe ve çatı dekorasyonları da dahil olmak üzere yapının tüm dekorastif ayrıntıları için bu hizmetlerden yararlanılmaktadır. Komple bir paket halinde bu hizmetlerden yararlanmak mümkün olduğu gibi yapı dekorasyon firmaları ile anlaşarak bu hizmetlerin bir ya da birkaçından da yararlanmak mümkündür. Ancak belirtmeden geçmeyelim dekorasyon ve mimari işlemleri tek paket halinde yaptırmak parça parça yaptırmaktan her zaman daha avantajlı maliyet çözümleri sunmaktadır. En iyi mimari dekorasyon fikirleri için Bunu Kim Yapar? üzerinde yer alan mimari ve dekorasyon hizmetleri firmalarından fikir alabilirsiniz.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.