×
Temizlik Nakliyat Teknik Servis Tadilat Dekorasyon Pazalama Danışmanlık

Tadilat

Anasayfa • Tadilat

81 ildeyiz

5.000+ firma

10.000+ müşteri

100+ sektördeyiz

Popüler Tadilat Aramaları

En Çok Aranan Tadilat Sayfaları

En iyi firmalar cepte webte her yerde...

Size en yakın ustaya ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için uygulamamızı cebinize indirin.


ANDROİD İNDİR IOS İNDİR

Tadilat Hizmetleri

Tadilat İşiniz Mi Var?

Tamir Bakım Onarım Hizmetleri
Tamir Bakım Onarım Hizmetleri

1230 Hizmetveren
623 Onaylı Yorum

TEKLİF İSTE
Yalıtım ve Zemin Kaplama Hizmetleri
Yalıtım ve Zemin Kaplama Hizmetleri

1230 Hizmetveren
623 Onaylı Yorum

TEKLİF İSTE

Bunu Kim Yapar?

Yüzlerce Firma İle Çalışıyor

Tadilat

Tadilat Tamirat İşleri

Tadilat ve tamirat işleri neredeyse günlük rutinlerimiz haline gelmiştir. Hemen her eşya bakım gerektirmektedir. Bazılarının arıza onarımı için tamirat ve bazılarının da kullanım görevlerini yerine getirmesi için tadilat işlemlerine gerek duyulmaktadır. Tadilat işleri bir malzemenin yenilenmesi ve kullanım ömrünün uzatılması için yapılmaktadır. Ev tamirat ve tadilat işleri evlerin boyanması, temiz ve atık su tesisatının yenilenmesi ve onarılması, kalorifer sisteminin borularının onarılması, zemin döşemelerinin yenilenmesi ve onarılması, pencere ve kapıların onarılması ve yenilenmesi gibi birçok hususu kapsamaktadır. Ev tadilatı denildiğinde tüm bu onarım ve yenilemelerin tamamını ya da bir kısmını kapsadığı anlaşılmaktadır.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı

Ev tadilatında yapılması istenilen onarımların bir proje kapsamında toplu olarak yapıldığı işlere anahtar teslim ev tadilatı adı verilmektedir. Anahtar teslim ev tadilatında tüm gerekli malzeme tedariki gibi işler tamamen yüklenici firma tarafından halledilmektedir. İnşaat tadilat işleri arasında çatı onarımı, cephe kaplamaları, yıkım ve kırım işleri, dış cephe boyama ve dekorasyonu, iç cephe boyamaları, alçıpan ve kartonpiyer işleri, duvar kağıdı, elektrik tesisatı onarım ve yenileme işlemleri de yer almaktadır. Her türlü tadilat işleri yapılır ilanları içerisinde aradığınız güvenilir firmayı bulmakta zorlanıyorsanız bakmanız gereken yer Bunu Kim Yapar? platformunun tadilat ve tamirat kategorisidir. Bunu Kim Yapar? üzerinde yer alan firmalar en iyi tadilat hizmetleri vererek kaliteli bir şekilde işlerinizin en uygun zamanda en uygun fiyatlarla yapılmasını sağlayacaktır.

Ev Tadilat Tamirat Dekorasyon

Tadilat işleri yaptırmak isteyenler için en kaliteli ev tadilatı yapan firmalar Bunu Kim Yapar? platformunda toplanmıştır. Ev tamirat ve tadilat işleri için aradığınız hizmeti yazarak anında birçok firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz. Alacağınız fiyat teklifleri arasında en uygun olanı seçerek ev tamirat tadilat işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Güvenilir ve deneyimli tadilat firmalarından teklif almak için Bunu Kim Yapar? firmalarını incelemenizi öneriyoruz. Platformumuzda yer alan firmalar sektörlerinde deneyimli ve usta kişilerden oluşmaktadır. Size en yakın, en ucuz ve en iyi firmayı sunan Bunu Kim Yapar? platformunda doğru firmayı seçerek işlerin sonucunda memnuniyete kavuşabilirsiniz.İletişim Formu
Bize Yazın
Müşteri Hiz.
0850 255 06 46
Merkez Ofis
Keçiören/Ankara

bunukimyapar.com, firmaları ve hizmet almak isteyenleri buluşturan Türkiye geneli hizmet veren bir platformudur.